Peru i Boliwia

Galapagos

Brazylia

Argentyna

Chile

Antarktyda

Ameryka Środkowa

Ameryka Środkowa

Meksyk, Kostaryka, panama, Gwatemala zachwyci Was wyborną kuchnią, pięknem przyrody i historyczną architekturą. Zapraszamy na niezapomnianą podróż.

Galapagos i Ekwador

Z Ekwadoru już niedaleko na archipelag Galapagos, gdzie znajdziecie jedno z najlepszych na świecie zwierzęcych safari. Wyjazd można połączyć z poznawaniem piękna Ekwadoru.

Peru i Boliwia

Kiedy powiedzie Peru to pomyślicie  Machu Picchu i święty szlak Inków. W Peru znajdziecie wiele przyrodniczych i historycznych cudów, jak jezioro Titicaca, Nazca Lines albo Colca kanion.

Chile

Różnorodna ziemia z pięknem. Na północy znajdziecie pustynie i solne równiny. W środku Chile znajdziecie piękne winnice a na południu cudowne jeziora i góry.

Antarktyda

Antarktyda i Wyspy Szetlandzkie są dla podróżników wisieńską na torcie. W ofercie znajdziecie różne kombinacje podróży w te cudowne miejsca.

Argentyna

Boskie Buenos Aires, tango, piękne wodospady Iguazu, kaniony na północy kraju i piękno lodowca w okolicy Patagonii. Wszystko to znajdziecie w Argentynie.

Brazylia

Kraj, w którym ludzie wiedzą jak używać życia. Możecie poznać Brazylię poprzez piękne plaże, sambę, piękno przyrody. Odwiedźcie z nami Amazonie albo światowe Rio.