Ekwagor i Galapagos

Wyspy Galapagos należące do Ekwadoru, są uważane za jedno z najlepszych safari na świecie. Wyjątkowa fauna i flora, którą możesz obserwować z bliska kilku centymetrów. Spotkanie to należy do niepowtarzalnych doświadczeń. Oferujemy rejsy 4, 5 i 8 dniowe na Galapagos i największy wybór łodzi na rynku (małe grupy). Oczywiście jest tu także kompletna wycieczka z Ekwadorem i najlepszymi miejscami w kraju. W oparciu o nasze osobiste doświadczenia wybierzemy najlepszą opcję – dla Ciebie!

Kompletne podróże
Pakiety samodzielne
Szukaj
Wycieczka do Galapagos bezprecedensowa podróż Wszyscy miłośnicy podróżowania i niczego i eksploracji niezwykłych miejsc powinni mieć wakacje na archipelagu Galapagos. To nie tylko lokalizacja oddalona od centrum Europy, ale także zupełnie inny świat. Galapagos  oferuje niepowtarzalny spektakl zjawisk naturalnych, a zwłaszcza gatunków zwierząt.
Żółwia wyspa Nazwa została ponieważ na Galapagos jest wiele gatunków żółwi, których nigdzie indziej nie ma na świecie. Wakacje w Galapagos to parada zróżnicowanej fauny, która otacza teren. Prehistoryczny rozwój archipelagu oznacza, że to miejsce jest naprawdę wyjątkowe na świecie, a podróż do Galapagos to wspaniałe doświadczenie dla każdego.

Dziewiętnaście małych wysp

Archipelag dziewiętnastu wysp znajduje się w Pacyfiku i należy do Ekwadoru. Wakacje w Galapagos są idealne na wiosnę, gdy pogoda jest przyjemna, a klimat jest idealny do podróży. Z pewnością nie warto wykupić podróży w Galapagos na krótki okres czasu, ponieważ odkrywanie natury i zwierząt na tak wielu wyspach jest niemożliwe w krótkim czasie.

Pingwiny na północy

Wycieczka do Galapagos możę się odbyć tylko dlatego, że jest to jedyne miejsce na półkuli północnej, gdzie pingwiny żyją na wolności. Wakacje w Galapagos są również godne polecenia dla entuzjastów parku Jurajskiego, ponieważ liczba jaszczurek, które tu żyją, przypomina potwory z filmu.

Światowe dziedzictwo UNESCO

Ze względu na ich wyjątkowość i niepowtarzalny charakter, Galapagos zostały zarejestrowane jako Park Narodowy w 1978 roku, Dla kolekcjonerów atrakcji i informacji wartością jest  jedna z małych wysp , która została nazwana imieniem Karola Darwina.

Wyspy, których nie można pominąć

Galapagos pochodzi z pyłu wulkanicznego i lawy. Dlatego są tak unikalne i niepowtarzalne. Najbardziej znanymi i najczęściej odwiedzanymi miejscami są wyspy Santiago, Santa Cruz i Isabela. Ostatnia wyspa jest również największa i nosząca imię po hiszpańskiej królowej wyspie Isabel Castilla.