Podróże do Peru i Boliwii

Peru – to jest Machu Picchu i światowej sławy Szlak Inków. W Peru znajdziesz wiele innych cudów historycznych i przyrodniczych, takich jak Jezioro Titicaca, Linie Nazca lub Kanion Colca. Ten kraj jest usiany pięknymi miejscami, z których najlepsze wybraliśmy podczas naszych wycieczek. Mniej znana, ale bardziej wyzywająca jest sąsiednia Boliwia. Naturalne krajobrazy, jak nigdzie na świecie. To samo, możemy powiedzieć o kulturze Boliwijczyków, którzy żyją prawdziwie tradycyjnym życiem. Musisz tego doświadczyć! Z nami to żaden problem.

Kompletne podróże
Pakiety samodzielne
Szukaj

Wyjazdy do Peru są wycieczką na inny świat

Dla Europejczyków urlop w Peru jest być osobliwy i zdecydowanie jednoznaczny. To zupełnie inny świat i kultura. Kto chce poznać naszą planetę trochę więcej, na pewno nie powinien przegapić podróży do Peru.

Jakie miejsca odwiedzić?

Bazą powinna być stolicą Limy. To dlatego, że większość samolotów, w związku z wycieczkami do Peru, ląduje tu. Stolica jest pełna różnorodności. Z jednej strony największa biedna, którą można sobie wyobrazić i tuż obok luksusowe mieszkania. Są dzielnice, w których są siły zbrojne i miejsca są otoczone drutem kolczastym, a trochę dalej żyje w anarchistycznym stylu. Peruwiańskie podróże z pewnością nie będą stratą czasu.

Przyroda jak na dłoni

Innym miejscem do odwiedzenia w Peru jest Huaraz. Dobrze jest wyjechać w nocy z Limy autobusem. Ogólnie rzecz biorąc, zwiedzanie Peru wymaga wysiłku fizycznego, biorąc pod uwagę lokalizację kraju. Huaraz jest bramą do Huascaran National Park. Dla miłośników przyrody, to nieskończona przestrzeń do ciągłego uczenia się.

Cusco – główne miasto Ameryki Południowej

Wycieczki do Peru często są ograniczone tylko do zwiedzania miasta Cusco, które . Miasto jest stolicą dla badaczy  Ameryki Południowej, a zwłaszcza  Imperium Inków. I naprawdę. Cusco jest uważane za stolicę tego obszaru, ponieważ wcześniej była stolicą Inków.

Machu Picchu

Być może najbardziej znanym miejscem w Peru jest stare wzgórze (przetłumaczone) Machu Picchu  w Andach. To ruiny prekolumbijskiego miasta indiańskiego. Miejsce jest tak niezmierne i niepowtarzalne, że zapiera dech w piersiach. Jest również wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
.

Titicaca

Podczas podróży po Peru byłoby niesprawiedliwe opuścić jezioro Titicaca. Jest to największe jezioro w Ameryce Południowej, leżącej między Peru i Boliwii.