O nas

Biuro Podróży Viva Travel (Inż. Karel Topič) jest rodzinnym biurem podróży, specjalizującym się w unikalnych lokalizacjach  w Południowej i Środkowej Ameryki i Antarktyki, Australii, Nowej Zelandii i Azji. Chcemy abyście także i Wy zasmakowali kawałka Ameryki Południowej, doświadczać wyjątkowej atmosfery, abyście mogli podziwiać najpiękniejsze scenerie na świecie lub cieszyć się wspomnieniami starożytnych Inków, Majów i rzeźbiarzy Wysp Wielkanocnych

Nie jesteśmy wielką firmą, bazujemy na podejściu osobistym i staramy się zaprojektować najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta. Tu masz to, czego pragniesz, w innym miejscu trudno znaleźć bardziej kompleksową usługę dla Ameryki Południowej. Niezależnie od tego, czy jesteś grupą czy osoba indywidualną, czy szukasz komfortu lub przygody, masz jasny pomysł lub potrzebujesz porady, jestem przekonany, że zaoferujemy Państwu jedno z najpiękniejszych wakacji w swoim życiu.

Wszystkie oferowane miejsca odwiedziliśmy osobiście, dzięki temu możemy zaoferować Państwu doskonałe rozwiązania i uszyć podróż na waszą miarę. Moje długoletnie doświadczenie  przebywania w różnych częściach świata i podróżowania po całym świecie, a także doświadczenie obsługi ruchu turystycznego chcę zaoferować Państwu wraz z zapewnieniem podróżniczego zadowolenia. Polecam także naszą stronę z ofertą Australii i Nowej Zelandii  oraz Azji, która także będzie wkrótce dostępna w polskiej wersji językowej i z polską obsługą. Już teraz można pytać te destynacje polskiego partnera mgr Wojciecha Grzesiaka.

Inż. Karel Topič – Właściciel biura podróży

 

Jak się wszystko zaczęło …tutaj 

 

Ekipa Viva Travel

Karel Topič
dyrektor wykonawczy/właściciel

E-mail: info@vivatravel.cz

Telefon: +420 725 970 721

 

Pasje Karola do podróżowania oraz ducha przedsiębiorczości po raz pierwszy połączyły się podczas pobytu w Australii, kiedy postanowił przekazać piękno egzotycznych miejsc innym osobom w Czechach i na Słowacji. W 2009 roku założył wyspecjalizowaną agencję turystyczną na Amerykę Południową , Australię i Nowa Zelandię. Po studiach i po doświadczeniu prowadzenia własnego biznesu udał się w podróż do Australii, która przez sześć lat stała się jego domem. Jak sam mówi był w każdym zakamarku Ameryki Południowej z Antarktydą i Wyspami Wielkanocnymi. Swoje uwagi i doświadczenie oferuje swoim klientom w nie sztandarowym podejściu do każdego z nich, aby przygotować wyjazd uszyty na miarę każdego klienta. W roku 2013 został laureatem konkursu Przedsiębiorca Roku. Oprócz podróży, sportu i Australii, jego największą pasją jest żona Michaela i córka Keira.

                                             

 

 

piranaLenka Šťastná
Specialistka na Amerykę Południową

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Telefon: +420 777 702 849

Podróżuje od małego, kiedy z rodzicami zdobywała i podziwiał piękno czeskiej republiki.  Zamiłowanie do podróży jej nie opuściło gdy się usamodzielniła, więc zaczęła podróżować krótko a intensywnie do zagranicy. Z wiekiem stała się odważna i opuściła rodzinne gniazdo. Oczarował ją Isladia, ale próbował także pozostałych ziem Ostatnie nowa pasja objawiła się w Brazylii I Argentynie. Zrelaksowana atmosfera wraz z piękną przyrodą to idealne połączenie takiej energicznej osobowości, jaką  jest niewątpliwie Lenka. Życiu mówi „TAK“ i szuka rozwiązań problemów. Tych swoich jak i tych dla klientów. Komunikowanie się z ludźmi jest dla niej równie ważne, jak jej rodzina i podróże. I tak czeka aby mogła pomóc Wam spełnić wasze podróżnicze sny.

 

 

Zdenka Lazecká

E-mail: zdenka@vivatravel.cz

Telefon: +420 601 580 616

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

Podróż wypełnia ją i lubi odnajdywać nowe miejsca. Niezwykłe doświadczenie nosi w plecaku. Jej priorytetem są mniej znane miejsca turystyczne. Kilkakrotnie odwiedziła Amerykę Północną.  Jej interesujące doświadczenie to praca na statku wycieczkowym na Karaibach, gdzie spędziła piękne dwa lata. Mieszkała w Irlandii ośmiem lat. W tym czasie miała możliwość podróżowania do Europy, na Karaibach, w Indiach i Południowej Afryce. Zafascynowała ją najbardziej i niezapomniane
Z planami podróży na pewno nie kończy dlatego i Wam chętnie pomoże zaplanować wymarzone wakacje.

.

 

 

Petra Štěpánová

Specjalistka na Europę i USA

E-mail: petra@vivatravel.cz

Telefon: +420 777 171 088

 

„wczorajszy dzień minął, jutrzejszy będzie a dzisiaj jest darem!“

Studiowała język angielski i niemiecki na filozoficzny Już w czasie studiów zaliczyła kilkumiesięczne pobyty zagraniczne, kiedy każdego roku wyruszała za pracą, poznając inne kraje i szkoląc język w USA. Po ukończeniu studiów kilka lat pracowała jako tłumacz i  nadal mogła odkrywała świat. Udało jej się dostać na stepy arabskie a nawet na plantacje herbaty. Podróżowanie i poznawanie nowego była, zawsze i będzie jej hobby. „Jestem najszczęśliwszy gdziekolwiek w górach“. Petra stara się cieszyć się każdego dnia, ponieważ wie, że nigdy nie powtórzy ów dzień się nie powtórzy. Lubi sporty takie jak turystyka, kolarstwo górskie, narty, snowboard i narciarstwo biegowe. Jeśli jej czas wolny i rodzina pozwalają zasiada do dobrej książki lub fotografuje okolicę.

 

Wojciech Grzesiak

Specjalista na Amerykę Południową
Koordynator polskiego oddziału Viva Travel

E-mail: vojtech@vivatravel.cz

tel: +48 609 617 240; +420 773 988 407

Wojtek bądź Adalberto bo tak nazywają go w Paragwaju. Zakochany w ludzie Guaranii i w czerwonej ziemi Paragwaju. Teolog, filozof, ratownik medyczny. Koordynator Misji Medycznej do Paragwaju. Podróżowanie łączy z pomocą najuboższym. Motywuje do tego środowiska medyczne. W jego życiowym doświadczeniu jest wiele momentów organizacji wyjazdów turystycznych. Paragwaj zna jak mało kto, pogranicze Argentyny, Brazylii, Foz Iguazu, Chaco Paraguayo, Boliwie, Peru. Jako teolog zafascynowany cudem przeszłości, który do dzisiaj ma swój klimat – redukcjami  jezuickimi w Paragwaju, Argentynie i w Brazylii. W biurze podróży odpowiedzialny za polski oddział. Gotowy pomóc w uszyciu na miarę wyjazdu. Jako teolog dopasuje także każdy wyjazd szlakiem pielgrzymkowym do miejsc szczególnych pod względem religijnym w Ameryce Południowej i Środkowej. Ale także podróż do miejsc gdzie tradycyjne szlaki turystyczne nie wiodą. Zna języki: hiszpański, angielski, czeski, rosyjski i włoski.

 

Dane Biura Podróży Viva Travel

dovolená-na-přání Sp. z o.o Zapisana w rejestrze działalności gospodarczej
(numer: C 102567/KSBR)
Numer działalności gospodarczej w Czeskiej Republice IČ: 06518770

Siedziba: Za Úvozem 788, Prštné – Zlín, 76001

Adres biura głównego : Vodní 1970, Zlín, 76001
Telefon stacjonarny do biura w Czeskiej Reublice: +420 571570065

Polski oddział:

mgr Wojciech Grzesiak
ul. Kościelna 69
44-264 Jankowice/ k. Rybnika

Numer działalności gospodarczej w Czeskiej Republice IČ: 06480918
Telefon dla klientów z Polski +48 609617240
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.viva-ameryka.pl

Konto bankowe: Unicredit Bank
Nazwa konta: Ing. Karel Topič
Kod banku: 2700
Numer konta: 2114827929

Ubezpieczenie od upadku Biura Podróży  tutaj

Informacje ogólne i warunki korzystania z usług Biura podróży tutaj.

Umowa o usługach turystycznych tutaj.

Przez kilka lat biuro Podróży było  w  finale konkursu działalności gospodarczej roku Zlińskiego województwa. W roku 2013 zdobyło drugie miejsce.